fbpx

[SZKOLENIE NA ŻYWO]

Jak nie poddać się podczas odchudzania – 7 najważniejszych zasad

 

Zapisz się na bezpłatny webinar, podczas którego omówię 7 najważniejszych zasad, dzięki którym nie poddasz się tak szybko! Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zarezerwuj swoje już teraz.

Wtorek 22 marca, godz. 20:00

chcesz zwiększyć swoje szanse na osiągnięcie sukcesu w odchudzaniu?

zastanawiasz się, dlaczego Twoja motywacja nie jest długotrwała?

wydaje Ci się, że dbanie o siebie jest trudne, monotonne i męczące?

 

frustrują i demotywują Cię zastoje wagi?

 

chcesz poznać, czym jest „Plan Minimum” i dlaczego warto go mieć?

 

szukasz sposobów na łatwiejsze planowanie posiłków i zakupów?

Chcesz poznać główne zasady, dzięki którym łatwiej przejdziesz proces odchudzania? Unikniesz spadku motywacji i zmęczenia dietą? A może dopiero przygotowujesz się do zmian w swoim życiu i szukasz skutecznych wskazówek, jak nie zrezygnować, gdy pojawią się gorsze dni? 

 

Webinar poprowadzę ja – Monika Honory, autorka odchudzającego Programu Przemian bazującego na sycących, różnorodnych, pełnowartościowych zupach. Musisz wiedzieć, że sama od wczesnych lat młodzieńczych zmagałam się z otyłością i korzystałam z wielu diet, które niestety nie przynosiły zadowalających wyników. Ich rezultatem zawsze był efekt jo-jo, frustracja i brak wiary w siebie.

Sytuacja zmieniła się, gdy na bazie swoich doświadczeń, stworzyłam Program Przemian – skuteczną metodę redukcji kilogramów, dzięki której już od kilku lat, jestem lżejsza o 40 kg i utrzymuję prawidłową wagę bez większych wyrzeczeń.

 —————————————-

Zapisz się, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Zapis oznacza, że otrzymasz link do webinaru, który będzie wysłany przed szkoleniem.

 

Po dokonaniu zapisu otrzymasz ode mnie na maila PREZENT – e-booka z 3 przepysznymi przepisami na zupy!

Link do wydarzenia dostaniesz dopiero w dniu webinaru, ale pozostajemy w kontakcie – przez najbliższe dni sprawdzaj swoją skrzynkę z wiadomościami regularnie😊.